Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Adana Su Arıtma Cihazı

21 Temmuz 2018      725 Okuma

Adana Su Arıtma Cihazı ve Akdeniz Bölgesi’nde birçok endüstriyel ve ev tipi su arıtma cihazı referansı bulunan Naturel Su Arıtma Sistemleri kuruluş tarihi olan 1999’dan itibaren müşterilerine Akdeniz Bölgesi’nde en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla vermeyi ilke edinmiş bir firmadır. Adana’nın bazı bölgelerine verilen suyun kireçli ve eski borulardan geçmesinden dolayı su arıtma cihazı sağlığınız için birinci öncelik olmalıdır. Dilerseniz Adana’da en çok satılan üç su arıtma cihazını birlikte inceleyelim:

VIP Ev Tipi Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Adana Su Arıtma Cihazı

VIP Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin en çok sattığı kapalı kasa su arıtma cihazlarının başlarında gelmektedir. Özellikle Adana bölgesinde çok revaçta olan bu cihaz Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin yurtdışından ithal ettiği filtrelerin ve malzemelerin toplanılmasından oluşur. Yani Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin Ankara’daki genel merkezinde toplanan bir cihazdır. Adana’da da bayiileri ve ara bayiileri bulunan Naturel Su Arıtma Sistemleri siparişi müteakip bir gün veya bayiimizin elinde istediğiniz cihaz bulunuyorsa aynı gün cihazın montajını sağlayabilmektedir.

VIP Ev Tipi Su Arıtma Cihazı 2020 yılının ilk üç çeyreğinde Adana’da 375 adet satılmıştır.


Safir Ev Tipi Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Adana Su Arıtma Cihazı

VIP modelimiz gibi Kapalı Kasa Ev Tipi Su Arıtma Cihazı olan Safir modelimiz, NSF onaylı 12 litrelik PAE tanka sahip olmakla birlikte, Taiwan’dan gelen ithal 5 aşamalı inline kapalı kasa su arıtma filtresini kapalı kasasının içinde barındırır. Hiçbir şekilde dışarıda herhangi bir komponenti veya parçası bulunmayan Safir Su Arıtma Cihazı tezgah altında az yer kaplamasıyla da öne çıkmaktadır. Safir Su Arıtma Cihazı birçok renk seçeneğine sahip olmakla birlik hem mat hem de şeffaf renkleri bulunmaktadır.

Safir Ev Tipi Su Arıtma Cihazı 2020 yılının ilk üç çeyreğinde Adana’da 585 adet satılmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Yakut Ev Tipi Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Adana Su Arıtma Cihazı

Yakut Ev Tipi Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı da Safir Su Arıtma Cihazı gibi 2019 yılında çok satılan modeller arasında yer almaktadır. 12 Litrelik tanka sahip bu cihaz Safir’den farklı olarak Oveon marka paslanmaz çelik su arıtma tankına sahiptir. Diğer bir farklılığı ise fabrika çıkışlı özel nanobiyolojik teknolojiyle geliştirilmiş alkali filtreye sahip olmasıdır. Bu nanobiyolojik tekniklerle üretilmiş su arıtma filtresi suyu 7,5-8,5 pH değerine ulaştırır. Ayrıca suya ekstra minerallerde ekleyen bu filtre en sağlıklı suyu evlerinizde üretmenize olanak tanır.

Yakut Ev Tipi Su Arıtma Cihazı 2020 yılının ilk üç çeyreğinde Adana’da 755 adet satılmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazları:

Direk Akışlı Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Saf Su Cihazı

Direk Akışlı Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı diğer su arıtma cihazlarından farklı olarak endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Bu cihaz yüksek su tüketimine sahip yerlerde suyu saflaştırmak için de kullanılabilmektedir. Önüne mixbed reçine koyulduğunda sıfır(0) pH’a yakın su veren bu su arıtma cihazının en düşük üretim kapasitesi 1 tondan başlamakta yaklaşık 8-10 tonlara kadar çıkmaktadır. Restoran, lokanta, cafe vb yerlerde kullanılan bu cihaz içme suyu da üretebilmektedir. Aynı zamanda cam yapımındaki gerekli saf suyu da üreten bu cihaz hem endüstriyel hem de içme suyu olarak modernize edilebilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tandem Su Yumuşatma Cihazı

Tandem Su Yumuşatma Cihazı özellikle apartman su arıtma sistemleri ve bina girişi su arıtma sistemlerinde çok tercih edilmektedir. Bu cihaz tüm binaya kireçsiz su iletir. Eğer DOWEX reçine ile birlikte kullanılırsa tam otomatik olan ve bir tüpü bakımda iken diğer tüpüyle tüm binaya kesintisiz bir şekilde su veren bu cihaz, içme suyu da üretebilir. Bunun haricinde kireçsiz suyun binanın borularından tutun da, kullandığınız çamaşır, bulaşık, buzdolabı gibi birçok beyaz ev eşyasına da fayda sağlamaktadır. Adana Su Arıtma Cihazı olarak bu cihazlar çok kullanılmakta ve kireç oranı yüksek olan Adana’da çok rağbet görmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Adana’nın Hangi İlçelerinde Hizmet Veriyoruz?

Seyhan Su Arıtma Cihazı

Yüreğir Su Arıtma Cihazı

Çukurova Su Arıtma Cihazı

Sarıçam Su Arıtma Cihazı

Ceyhan Su Arıtma Cihazı

Kozan Su Arıtma Cihazı

 

 

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?