Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Adapazarı Su Arıtma Cihazı

08 Ocak 2015      212 Okuma

Adapazarı Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerimiz için Naturel Su Arıtma Sistemleri 21 yıllık tecrübesi ve 40000’e yakın müşteri portföyüyle yıllardır hizmet vermektedir. İstanbul’da kurulan Naturel Su Arıtma Sistemleri ülkenin 81 ilinde gerek ana bayiileri gerekse ürün verdiği ara bayiiler sayesinde tüm müşterilerinin evine en geç ertesi gün cihaz kurulumunu yapabilmekte, müşterilerin arızaları ve filtre değişimleriyle yakından ilgilenebilmektedir.

 

Evinize özel Ev Tipi Su Arıtma Cihazları

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı(VIP)

ankara su arıtma cihazı

Kapalı Kasa Reverse Ozmos Sistem Su Arıtma Cihazları (VIP)

Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin 2015 yılında portfoyüne kattığı VIP Kapalı Kasa Reverse Osmosis Sistemi Naturel Su Arıtma Cihazlarının ilk sattığı kapalı kasa su arıtma cihazlarının arasında gelmektedir. Bu cihaz 2.2 galon(8 litre) tanka sahip olup yaklaşık 6,5-7 litre su vermektedir. Su akış debisi düşük binalarda ve katlarda bu reverse osmosis sistemlere elektrikli su arıtma pompası eklenmekte ve suyun debisi arttırılmaktadır. Tam aksine basınç yüksek olan yerlerde de basınç düşürücü takılarak su arıtma cihazının filtrelerinin patlama riski düşürülmektedir.


Kapalı Kasa  Su Arıtma Cihazı (Safir)

ankara su arıtma cihazı

Safir Su Arıtma Cihazı Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin 2018 yılında portfoyüne giren cihazların en kalitelileri arasında yer almaktadır. PAE tanka sahiptir ve PAE NSF onaylı bir tanktır. Su Arıtma cihazlarında tank en önemli elementtir çünkü arıtılmış su tanka toplanır ve tanktan sonra post karbondan geçip, musluğunuza aktarılır ve sağlıklı suyu musluğunuzdan almanız sağlanır. Safir su arıtma cihazları beş aşamalı olup Sediment,gac,blok, post karbon ve membran filtrelere sahiptir. Filtre değişiminden sonra TDS değeri 10-30 arası çıkmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Kapalı Kasa Ev Tipi Su Arıtma Cihazı (Yakut)

ankara su arıtma cihazı

Yakut Ev Tipi Su Arıtma Cihazları

 

Yakut Su Arıtma Cihazı diğer cihazlara göre ekstra alkali ve mineral içeren bir filtreye daha sahiptir. Fabrikasyon çıkışı 6(altı) adet filtreye sahip olan Yakut Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı aynı zamanda 12 litrelik NSF onaylı PAE tanka da sahiptir. Post karbon filtresi ise Aquaredd marka olan Yakut Su Arıtma Cihazı musluğunuzdan sağlıklı suyu çok uygun maliyetlerle almanızı sağlayan filtrelere sahiptir. Adapazarı Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerimiz bu cihazı özellikle filtre sayısından ve kalitesinden dolayı tercih etmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


 

REVERSE OSMOSIS SISTEMLER DUNYADAKI BIR NUMARALI ARITMA SISTEMI OLARAK BILINEN TERS OZMOZ ARITMA SISTEMINI KULLANMAKTADIR!

Ters Ozmoz Nedir?

Terz Ozmoz ABD’de geliştirilmiş ve en kaliteli arıtımı yapan su arıtım sistemidir. Bu sistemde cihazın membran filtresine osmotik bir basınç uygulanarak membran filtrenin yarı geçirgen zarlarından suyun geçmesi sağlanır, su geçerken bu filtrenin yarı geçirgen zarları diğer zararlı maddeleri tutar ve sağlıklı suya kavuşmamızı sağlar.

Ters ozmoz arıtma sistemindeki aşamalar:

 

Birinci  Su Arıtım Aşaması : Sediment Su Arıtma Filtresi

Sediment Su Arıtma Filtresi sudaki arıtılması en kolay maddeler olan ve mikron olarak yüksek maddeleri arıtır. Pas, çamur, asbest bu filtreden geçemez.

 

su arıtma filtre

İkinci Su Arıtım Aşaması : Granül Aktif Karbon Su Arıtma Filtresi

Ters ozmoz arıtma sisteminde İkinci aşamada kullandığımız bu filtre içerisindeki karbon sayesinde, klor, kireç, tortu, pas, kirli koku ve kötü tadı almaktadır.

 

su arıtma filtre

 

Üçüncü Su Arıtma Aşaması Blok Karbon Su Arıtma Filtresi

Ters ozmoz arıtma sisteminde üçüncü aşamada yer alan Blok Karbon Su Arıtma Filtresi suyun arıtımında renk, klor ve suyun tat olarak düzene sokulmasını sağlayan filtredir.

 

su arıtma filtreleri

 

Dördüncü ve En Önemli Su Arıtma Aşaması : Membran Su Arıtma Filtresi

Membran Su Arıtma Filtresi çok küçük gözeneklere sahip bez bir kağıttan oluşmaktadır. Bu gözenekler insan gözüyle görülemeyecek kadar küçük gözenekler olup %99 oranında arıtım kapasitesine sahiptir. Membran filtre suda asıl arıtımı yapan en önemli filtredir, diğer filtrelerden geçen mikronu düşük bakteriler bu filtreden asla ve asla geçemez.

 

su arıtma filtreleri

Son Su Arıtma AşamasıTatlandırıcı Filtre

Tatlandırıcı Filtreler birçok model ve markaya sahiptir. En kaliteli tatlandırıcı filtreyi kullanmak suyun tadı açısından büyük öneme sahiptir. Kaliteli post karbon su arıtma filtresi kullanan müşterilerimiz suyun tadındaki ve yumuşaklığındaki değişimi kesinlikle hissedeceklerdir.

 

 

 
Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?