Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Antalya Su Arıtma Cihazı

21 Temmuz 2018      715 Okuma

Antalya Su Arıtma Cihazı ve Türkiye’nin dört bir yanında su arıtma cihazı satış ve satış sonrası hizmetleri en kaliteli şekilde şirketimiz Naturel Su Arıtma Sistemleri tarafından 1999 yılından beri yürütülmektedir. Naturel Su Arıtma kurulduğundan itibaren uygun fiyat, kaliteli ürün politikasını benimsemiş ve şu ana kadar 40000(kırk bin)’e yakın müşterisinin evine en sağlıklı suyu en uygun maliyetlerle ulaştırmıştır. Antalya gibi suyun kirecinin fazla olduğu bölgelerde sadece ev tipi su arıtma cihazları değil Tandem Yumuşatma ve Maxi Kabinet kireç giderici, su yumuşatıcı endüstriyel sistemler de kurmuştur. Dilerseniz şimdi En Çok Satılan 3 Antalya Su Arıtma Cihazı‘nı inceleyelim:

VIP Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Antalya Su Arıtma Cihazı

Naturel Su Arıtma Sistemleri kuruluşu olan 1999 tarihinden beri birçok su arıtma cihazı satmıştır. VIP Su Arıtma Cihazı ise sattığı ilk kapalı kasa reverse osmosis sistemlerden biridir, bu sistem açık kasa reverse osmosis su arıtma cihazının, filtreleri ve deposu içinde olan halidir. Bu olaydan mütevellit cihaz tezgahınızın altında inanılmaz bir yer tasarrufu sağlamaktadır. Fabrikasyon üretimli 5 aşamalı kapalı kasa su arıtma filtresine sahip olan bu cihaza dilendiği takdirde 7 filtre ve 11 aşamaya kadar filtre eklemesi yapılabilir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Yakut Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Antalya Su Arıtma Cihazı

Safir Su Arıtma Cihazı, şirketimizin en kaliteli reverse osmosis su arıtma cihazlarından biridir. Diğer yeni model cihazlarımız gibi bu cihaz da ters ozmoz arıtma sistemini benimsemektedir. Bu sistem membran filtreye uygulanan su basıncı sonucu kanserojen ve bakteriyel maddelerin membran filtrenin yarı geçirgen bezlerinde kalması sonucunda oluşur. Kanserojen ve bakteriyel maddeler bu incecik gözeneklerden geçemez ve arıtılmış su bu filtreden post karbon filtreye aktarılır. Safir Su Arıtma Cihazı TankPAC.PaE 12 litrelik NSF Onaylı su arıtma deposuna sahiptir. Safir Su Arıtma Cihazı da diğer cihazlar gibi 2 yıl garantilidir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Ev Tipi Su Arıtma Cihazı (Yakut)

Antalya Su Arıtma Cihazı

 

Yakut Ev Tipi Antalya Su Arıtma Cihazı diğer cihazlardan farklı olarak içeriğinde LG Chem Membran Teknolojisi bulundurmaktadır. Bu membran 75 GPD lik bir membrandır ve yaklaşık 280 litre suyu en maliyetsiz şekilde üretmenize olanak tanır. 1 GPD yaklaşık değeriyle 3,78’e denk gelmektedir. Diğer 300 GPD ve 1000 GPD cihazlarımızda, cihazın su üretimini bu filtrelerden hesaplayabilirsiniz. Yakut’ta kapalı kasa ev tipi reverse osmosis su arıtma cihazı‘dır. Bu cihaz toptan su arıtma cihazı satışında ve perakende satışlarımızda ciddi rakamlara ulaşmıştır. Bu cihazlar sağlıklı suyun ph değeri olan 7,5-8,5 pH su üretmektedir. Su arıtma cihazları asla saf su üretmemektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


İkili Portatif Çelik Su Arıtma Cihazı

Antalya Su Arıtma Cihazı

 

İkili Portatif Çelik Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin ilk ürettiği su arıtma cihazıdır. Bu cihaz içeriğindeki aktif karbon, quartz ve reçine gibi tamamen doğal ve organik olan madenler ile suyun kaba partiküllerini tamamen arıtmaktadır. Kaba partiküllerden kasıt ise kum, tortu, pas, çamur’dur. Bu zararlı maddeler tamamen su borularının zamanla korozyona uğramasından dolayı oluşmaktadır. Korozyona uğrayan su borularından çıkan bu zararlı maddeler, insan sağlığını tehdit etmekte ve kesinlikle müşterilerimizin arıtılmış su içmesini gerektirmektedir. İkili Portatif Çelik Su Arıtma Cihazı, ters ozmoz sistemler kullanan su arıtma cihazları gibi TDS’i düzeltmemekte ve %99,9 arıtım garantisi vermemektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Endüstriyel Su Arıtma Cihazları


Maxi ve Mini Kabinet Su Yumuşatma Cihazları

Antalya Su Arıtma Cihazı

Maxi ve Mini Kabinet Su Yumuşatma Cihazları en çok kireçsiz suya ihtiyaç duyan villalarda ve su tüketim kapasitesi düşük olan endüstriyel şirketlerde kullanılmaktadır. Bu cihazlar özellikle insan sağlığına yararlı olan katyonik ve özel minerallendirilmiş reçinelerden oluşmaktadır. Bu reçine suyun içindeki kireci emer ve otomatik valfleriyle tuz bakımını insan eline ihtiyaç duymadan yapmaktadır. Bu cihazlar yaklaşık günlük 5 ton su arıtır. İçine DOWEX reçine konulduğu taktirde kaliteli içme suyu da üretebilir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Tandem Su Yumuşatıcı Cihaz

Tandem Su Yumuşatıcı Cihaza, Maxi Kabinet ve Mini Kabinet sistemlerin büyük abisi diyebiliriz. Bu sistemler genelde çok yüksek su tüketim kapasitelerine sahip üretim tesislerinde kullanılmaktadır. Bildiğiniz gibi endüstriyel alanda kullanılan birçok elektronik üretim aletleri kireçsiz ve saf suya ihtiyaç duymaktadır. Kireçsiz ve saf su şirketinizde kullandığınız elektronik cihazların kullanım ömrünü bir hayli uzatmakta ve sizin de üretim tesislerinize bu şekilde daha fazla kapasite arttırmaktadır. Tamamen Dijital ve İtalya menşeili valflere sahip olan bu cihaz da, Maxi Kabinet sistem gibi insan müdahalesine ihtiyaç duymadan suyun arıtımını sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Sanayi Tipi Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

Sanayi Tipi Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazları en az günlük 5 ton arıtma kapasitesine sahiptir. Bu cihazlar saf su üretimi için birebirdir. Bu cihazın filtrelerinden sonra mixbed reçine eklendiği taktirde ultra saf su üretmektedir. Genellikle kozmetik, akü suyu gibi endüstriyel alanlarda kullanılan bu cihazın büyük modelleri yaklaşık 600 ton gün kapasitelere kadar ulaşmaktadır. Bu cihazlarda endüstriyel büyük boyutlu membran teknolojisi kullanılmakta ve deniz suyu arıtma gibi büyük işleri bile başarabilmektedir.

 

 

Hangi Antalya İlçelerinde Hizmet Veriyoruz?

Kepez Su Arıtma Cihazı

Muratpaşa Su Arıtma Cihazı

Alanya Su Arıtma Cihazı

Manavgat Su Arıtma Cihazı

Konyaaltı Su Arıtma Cihazı

Serik Su Arıtma Cihazı

Kaş Su Arıtma Cihazı

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?