Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Balıkesir Su Arıtma Cihazı

22 Temmuz 2018      821 Okuma

Balıkesir Su Arıtma Cihazı hizmetleri veren ve kuruluş tarihi olan 1999 yılından beri müşterilerine en kaliteli su arıtma cihazlarını, en uygun maliyetlerle sunmayı ilke edinmiş Naturel Su Arıtma Sistemleri sadece Balıkesir değil, Türkiye’nin 81 ilinde de ücretsiz montaj ve kargo imkanıyla sektörde liderliğe oynamaktadır. Balıkesir’de su arıtma cihazı almayı düşünen müşterilerimiz çok isabetli bir karar vermiş olup Balıkesir’deki su kirliliğiyle ilgili gerek milletvekillerinin su kirliliğiyle ilgili açıklamaları gerekse Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2018 Çevre Durum Raporu ilinizdeki su kirliliğini gözler önüne sermektedir. Dilerseniz Balıkesir’de En Çok Satılan 3 Su Arıtma Cihazı’nı yakından tanıyacağımız makalemize geçelim.

Tezgah Altı Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi (VIP)

VIP Reverse Osmosis Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin 2017’de portföyüne kattığı ve en çok satılan Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları arasında gelen modelleri arasındadır. Bu cihazın iç filtreleri Taiwan’dan ithal gelmekte ve Naturel Su Arıtma Sistemleri tarafından toplanmaktadır. NSF Onaylı 8 litrelik su arıtma deposuna sahip olan bu sistem birçok renk seçeneğiyle müşterilerimize sunulmaktadır. 5 aşamalı filtrasyona sahip bu sisteme müşterimiz dilerse ekstra filtreler de eklenmektedir. 7,5-8,5 pH arası su üreten bu cihaz sağlığınız için gayet yararlıdır. VIP Su Arıtma Cihazı Türkiye’nin 81 ilinde ücretsiz montaj ve 2 yıl garantili olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca filtre değişim takibi de firmamız tarafından özenle üstlenilmektedir.

VIP Su Arıtma Cihazı Balıkesir İlinde 2019 yılında 587 adet satılmıştır.


Tezgah Altı Reverse Osmosis Sistemi (Safir)

Safir Su Arıtma Cihazı‘da, VIP Su Arıtma Cihazı gibi bilgisayar kasasına benzeyen bir kapalı kasa reverse osmosis su arıtma cihazıdır. Bu cihaz sudaki bakterileri %99,9 oranında arıtma oranına sahiptir. Diğer reverse osmosis cihazlarda olduğu gibi bu cihaz da 7,5-8,5 pH arası su üretmektedir ve sağlık açısından kullanımının hiçbir sakıncası yoktur. Safir Su Arıtma cihazı 5 aşamalı filtrasyona sahiptir ve NSF Onaylı PAE 12 litrelik paslanmaz çelik su arıtma tankı ile suyun kalitesini asla bozmaz. Kullan-at filtrelere sahip bu cihaz her filtre değişim tarihinde yenilenen filtreleriyle birlikte sağlığınıza olumlu etki yaratır.

VIP Su Arıtma Cihazı Balıkesir İlinde 2019 yılında 921 adet satılmıştır.

 

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Ev Tipi Su Arıtma Cihazı (Yakut)

yakutsuaritmacihazi

Ravent Cool, Safir kapalı kasa modellerimiz gibi 12 litrelik Oveon Paslanmaz Çelik Su Arıtma Tankı‘na sahip bu cihaz diğer su arıtma cihazlarından farklı olarak 5 aşama değil 6 aşama filtreye sahiptir. Son filtresi içeriğindeki nanobiyolojik elementler sayesinde suya gereken Magnezyum ve Kalsiyum’u vermekte, suyun pH değerini 7,5-8,5 arasına çekmektedir. Bu cihaz da diğer reverse osmosis cihazları gibi ters ozmoz su arıtma sistemini kullanmakta ve sağlıklı suyu en uygun maliyetlerle kullanmayı amaçlamaktadır.

Yakut Su Arıtma Cihazı Balıkesir İlinde 2019 yılında 887 adet satılmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Üçlü Çelik Portatif Su Arıtma Cihazı

Üçlü Çelik Portatif Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin 2002 yılında ilk ürettiği su arıtma cihazlarından biridir. Bu cihaz içerisinde Reçine, Karbon ve Quartz barındırır. Paslanmaz Çelik(Stainless Steel) 304’ten yapılan bu sistem aynı zamanda TSE onaylı bir cihaz olup suyu tam olarak arıtmasa bile sudaki kaba bütün maddeleri alır. İçeriğindeki reçine sayesinde suyun kirecini tutan bu sistem çayınızı demlediğiniz çaydanlıkta veya arıtılmış suyu kullandığınız herhangi bir alanda hiçbir şekilde kireç lekesi bırakmaz. İçindeki quartz(kuvars) maddesi sayesinde sadece suyunuzdaki pas,tortuyu almakla kalmaz, birçok beyin fonksiyonuna, negatif enerjiye de çok iyi gelir. İçindeki aktif karbon sayesinde ise klordan arıtılmış bir su içersiniz. İçeriğindeki aktif karbon da birçok sanayi tipi ve günlük alanda kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları: Diş macunları, gaz ve hava arıtımı, siyah hamburger ve ekmek yapımı gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Üçlü Çelik Portatif Su Arıtma Cihazı Balıkesir İlinde 2019 yılında 587 adet satılmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Balıkesir İlçeleri

Balıkesir’de Hangi İlçelerde Hizmet Veriyoruz?

Karesi Su Arıtma Cihazı

Altıeylül Su Arıtma Cihazı

Bandırma Su Arıtma Cihazı

Edremit Su Arıtma Cihazı

Gönen Su Arıtma Cihazı

Ayvalık Su Arıtma Cihazı

Burhaniye Su Arıtma Cihazı

Bigadiç Su Arıtma Cihazı

Susurluk Su Arıtma Cihazı

 

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?