Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri Fiyatları

22 Temmuz 2019      104 Okuma

Naturel Su Arıtma Sistemleri olarak 20 yıllık uzun bir serüven sonucu sektörün enlerinde bulunmakta olup sektörel birçok referansımızla siz değerli müşterilerimize gerek endüstriyel su arıtma sistemleri fiyatları gerekse ev tipi su arıtma sistemleri fiyatları konusunda yardımcı olmaktadır. Roketsan A.Ş, Journey Tekstil, Köfteci Yusuf, Titan Construction A.Ş gibi birçok referansı bulunmaktadır. Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri konusunda yetkili kişiler tarafından yapılan ücretsiz keşif sonuçlarına göre müşterilerine sağlıklı suyu apartman, daire, iş yeri, şantiye gibi birçok alanda kullanım sağlayabileceğiniz endüstriyel su arıtma sistemleri suyu kireçten ve klordan arındırmakta olup sağlığınıza değer katan büyük sistemlerdir. Endüstriyel sorumlularımız ücretsiz keşif yaptıktan sonra alınan su örneklerini çalıştığımız laboratuvarlara göndererek suyun içindeki demir, sülfat, arsenik gibi zararlı maddeleri ölçerek takılacak endüstriyel su arıtma sistemlerini belirlerler. Bu sistemlerde kaç lt reçine, kaç lt tuz kullanılacağına endüstriyel sorumlularımız karar verir ve sizi en doğru ve en stabil sistem, en eygun endüstriyel su arıtma sistemleri fiyatları ile buluşturur. Genelde bu tarz sistemler Tandem Yumuşatma Sistemleri’dir. Bu sistemler çok komplike sistemlerdir. Basit mantıkla anlatmak istersek iki tüp içinde reçine bulunur, bir adet de valf mevcuttur. Bu valf sistemin otomatik bakım yapmasını sağlayan komponenttir, bir tüpü bakıma aldığında öbür tüp çalışmaya devam eder ve kullandığınız yerde 7/24 sağlıklı suya ulaşırsınız. Sizi çok teknik detaya boğmamak açısından aşağıda Tandem Yumuşatma ile ilgili küçük bir infografik bırakıyoruz:

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri Fiyatları

Bu sistemler yanında UV sistemler de bulunmaktadır. Ultraviole Su Arıtma Sistemlerinin genel mantığı belirli ışınlarla suyun içindeki mikroorganizmaları kırmasıdır. Bu ışınlar bakterileri çok küçük tanelere ayırır ve diğer arıtma sistemlerine ek bir sistem olarak komple su arıtma sistemine eklenir. Bu komponent diğer arıtma sistemleri(Tandem Yumuşatma, Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı) gibi sistemlerin yaptığı işleri kolaylaştırır ve daha sağlıklı suya ulaşmanızı sağlar.

Bu sistemler yanında UV sistemler de bulunmaktadır. Ultraviole Su Arıtma Sistemlerinin genel mantığı belirli ışınlarla suyun içindeki mikroorganizmaları kırmasıdır. Bu ışınlar bakterileri çok küçük tanelere ayırır ve diğer arıtma sistemlerine ek bir sistem olarak komple su arıtma sistemine eklenir. Bu komponent diğer arıtma sistemleri(Tandem Yumuşatma, Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı) gibi sistemlerin yaptığı işleri kolaylaştırır ve daha sağlıklı suya ulaşmanızı sağlar. Endüstriyel Su Arıtma Referanslarımızdan Titan Construction A.Ş’ye yaptığımız sistem fotoğraflarıyla sizi başbaşa bırakıyoruz. Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri Fiyatları konusunda endüstriyel su arıtma sorumlularımızla buraya tıklayarak iletişim sağlayabilirsiniz.

BAZI ÖNEMLİ REFERANSLARIMIZ

Abdullah Gul Universitesi – Sümer Kampüsü

Sakarya Üniversitesi

Titan Construction A.Ş- Konteyner ile taşınabilir arıtma sistemi

Journey Tekstil A.Ş

Polatlı Tavuk Çiftliği

Tokat-Turhal Mezbahanesi

Tokat Erbağ Mezbahane

Köfteci Yusuf

More Life Club – Etlik/Ankara

Roketsan A.Ş

Referanslar

 

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by