Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Endüstriyel Su Arıtma Cihazları

16 Temmuz 2018      572 Okuma

Endüstriyel Su Arıtma Cihazları

Endüstriyel Su Arıtma Cihazları genellikle işyerleri, kafe, restoran vb. işletmelerin ihtiyacına yönelik oluşturulmuş olup, şirketimizin endüstriyel sistem yetkilileri tarafından keşif yapılarak bağlanmaktadır.

ultraviyole su arıtma

Ultraviyole Su Arıtma suda bulunan mikroorganizmaların, ultraviole dezenfeksiyon sistemi ile 254 nm dalga boyundaki mor ötesi ışınlara maruz bırakılarak, DNA ve RNA yapılarının bozularak zararsız hale getirilmesi işlemine biyolojik arıtım denir. Bu bir Endüstriyel Su Arıtma Sistemidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Endüstriyel Su Arıtma

Tandem Yumuşatma Sistemi Endüstriyel Su Arıtma uygulamalarında 24 saat kesintisiz çalışan işletmelerde tesisatı ve makinaları korumak, en önemlisi standart kalitede üretim yapabilmek için, su sertliğinin değişken olmamasını sağlamaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Endüstriyel Su Arıtma

Direk Akışlı Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi daha çok kafe, restoran, yemekhane, küçük ve büyük ölçekli işletmelerde kullanılır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

endüstriyel su arıtma

Naturel Su Arıtma Maxi Kabinet Su Arıtma cihazları , maxi ve mini kabinet olmak üzere ikiye ayrılır.  Maxi Kabinet Su Arıtma Cihazı otomatik bir sistemdir, tuz bakımını kendisi yapar, hiçbir prosedürle uğraşmanıza gerek kalmaz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?