Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Ev Tipi Su Arıtma Cihazları

16 Temmuz 2018      1592 Okuma

Ev Tipi Su Arıtma Cihazları 

Ev Tipi Su Arıtma Cihazları ev ve küçük işyerlerindeki günlük tüketim için tasarlanmış su arıtma cihazlarıdır. Genelde 5-6 kişilik günlük su tüketimi için idealdir.

 

NS-01 Evsel Su Arıtma Sistemleri‘nden biridir. Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi evinizde tezgahın altında kalabalık yaratmaz ve renkli ve şık bir görüntü sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

ev tipi su arıtma cihazı

 

NS-02 Evsel Su Arıtma Sistemleri‘nden biridir. Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemevinizde tezgahın altında kalabalık yaratmaz ve renkli ve şık bir görüntü sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

 

Kapalı Kasa Reverse Osmosis Ev Tipi Su Arıtma Cihazı olan Safir model cihazımız diğer kapalı kasa reverse osmosis sistemleriyle aynı filtreleri kullanmaktadır ve aynı özelliklere sahiptir. Detaylı bilgiiçin tıklayınız.

açık kasa reverse osmosis

 

NS-03 Ev Tipi Su Arıtma Cihazları’ndan biridir. Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi kullanım açısından Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Sisteme benzemekle birlikte, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde daha rekabetçi ve uygun fiyat sunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

ev tipi su arıtma cihazı

 

NS-04 Ev Tipi Su Arıtma Sistemlerinden biridir. İkili Portatif Su Arıtma Cihazı , Naturel Su Arıtma Cihazları tarafından tamamen paslanmaz çelikten (18/10 CrNi) imal edilmiştir. Ucundaki kauçuk musluğa takılarak kullanılmaktadır, sudaki kireç,klor,tortu,pası alır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

ev tipi su arıtma cihazı

 

Kapalı Kasa Reverse Osmosis Ev Tipi Su Arıtma Cihazı olan Yakut model su arıtma cihazımız diğer kapalı kasa reverse osmosis sistemleriyle aynı filtreleri kullanmaktadır ve aynı özelliklere sahiptir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

NS-05 Evsel Su Arıtma Sistemleri‘nden biridir.  Üçlü Portatif Su Arıtma CihazıNaturel Su Arıtma Cihazları tarafından tamamen paslanmaz çelikten (18/10 CrNi) imal edilmiştir. Ucundaki kauçuk musluğa takılarak kullanılmaktadır, sudaki kireç,klor,tortu,pası alır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

NS-06 Ev Tipi Su Arıtma Sistemlerinden biridir.  Daire Modeli Su Arıtma Cihazı şehir şebeke suyunu arıtıp tüm musluklarınızdakisulardan yumuşak, kireçsiz, klorsuz su akmasını sağlar. Şebeke suyunu yumuşatan bu su arıtma sistemi teninizin ve saçlarınızın yumuşacık olmasını sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by