Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

İzmir Su Arıtma Cihazı

22 Temmuz 2018      1637 Okuma

İzmir Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerimiz için yıllardır ürettiğimiz ve ithalatını sağladığımız birçok su arıtma cihazı modelimizle 1999’dan beri en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla vermeyi amaç edinen şirketimiz, bu su arıtma cihazlarına 2 yıl garanti, Türkiye’nin 81 ilinde ücretsiz montaj ve ücretsiz kargo imkanı sunuyor. Müşterimizin talep ettiği cihaz eğer İzmir bayiimizin elinde bulunuyorsa cihazımızın montajı aynı gün ücretsiz şekilde yapılıyor, eğer bayiimizin elinde bulunmuyorsa siparişe müteakip iki iş günü içerisinde siz değerli müşterilerimizin montajları yapılıyor. Cihaz ücreti ise kesinlikle montaj sonrası alınıyor ve 14 günlük yasal cayma hakkınız bulunuyor. NSF, WQA, TSE sertifikaları gibi birçok sertifikaya bulunan bu cihazların tüm arıza ve filtre takibi şirketimiz tarafından yapılıyor. Herhangi bir arıza durumunda 2 yıl boyunca teknik servisimiz tüm yedek parça değişimlerini ücretsiz bir şekilde sağlıyor. Dilerseniz şimdi En Çok Satılan 3 İzmir Su Arıtma Cihazı‘nı inceleyelim:


VIP Su Arıtma Cihazı

İzmir Su Arıtma Cihazı

VIP Su Arıtma Cihazı, şehir şebeke sularını arıtmak için kullanılan, suyu arıtırken ters ozmoz su arıtma prensibini benimseyen cihazlardan biridir. Bu cihaz da tüm reverse osmosis su arıtma cihazları gibi tezgah altı su arıtma cihazıdır. Bilgisayar kasasına benzeyen kapalı kasasının içinde su arıtmaya ait tüm komponentleri barındırır, bu komponentler Dünya’ca bilinen ters ozmoz su arıtımına yarar. 10 litrelik su arıtma tankı ve birçok renk seçeneğiyle VIP Su Arıtma Cihazı, korozyona uğramış şehir şebeke borularından gelen arsenik, asbest, kum, pas, çamur gibi sağlığa zararlı ve kanserojen olan tüm maddeleri arıtır. Bu cihaz 5 filtreye sahip olmasına rağmen müşterilerimizin isteği ve gereksinimleri doğrultusunda 11 aşamaya kadar arttırılabilir. İzmir Su Arıtma Cihazı kategorisinde VIP Su Arıtma Cihazı en çok satılan üçüncü su arıtma cihazıdır.


Safir Su Arıtma Cihazı

İzmir Su Arıtma Cihazı

Safir Su Arıtma Cihazı’da , VIP Su Arıtma Cihazı gibi kapalı kasa, ters ozmoz sistemini benimseyen bir su arıtım cihazıdır. Bu Cihaz Aquatürk ve Naturel Safir olarak iki model halinde üretilmektedir. Bu cihaz da 2 yıllık garantiye sahiptir ve herhangi bir sorun, arıza veya yedek parça değişimi söz konusu olduğunda 2 yıl boyunca müşterimiz ücretsiz değişimden yararlanabilecektir. Şuanki komple filtre değişim fiyatları 200₺ olan Safir Su Arıtma Cihazı tezgahınızın altında Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı‘na göre çok daha az yer kaplar. Şeffaf ve mat renk seçenekleri bulunan bu cihaz aynı zamanda 12 litrelik NSF Onaylı su arıtma deposuna sahiptir. İçeriği paslanmaz çelik 304 olan bu depo kesinlikle plastikten üretilmemektedir.

Safir Su Arıtma Cihazı’nı incelemek için tıklayınız.


Yakut Su Arıtma Cihazı

İzmir Su Arıtma Cihazı

Yakut Ev Tipi Su Arıtma Cihazı, içeriğinde LG Membran teknolojisi barındırır. Diğer cihazların filtreleri yatık olduğu için su üretim kapasitesi düşmekte ve 75 gpdlik yani 280 litrelik kapasitenin tümünü kullanan müşterilerimize yetersiz gelebilmektedir. Bu cihazın filtreleri ise dikey olduğu için su üretim kapasitesinin tamamını kullanabilmekte ve 280 litrenin 280 litresini de bir gün içerisinde üretebilmektedir. Aynı zamanda diğer ters ozmoz sistemini benimseyen cihazlardan farklı olarak Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı nanoteknolojik yöntemlerle üretilmiş alkali ve mineral filtre barındırmaktadır. Oveon 12 litrelik su arıtma tankına sahip bu cihaz, heybetli duruşu ve çeşitli renkleriyle tezgahınızın altında mutfağınızla bir bütünlük sağlayacak ve sağlıklı suyu evinizde kendi imkanlarınızla üretmenize olanak tanıyacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 


Ravent Smart Su Arıtma Cihazı

Ravent Smart Su Arıtma Cihazı’nın diğer modellerimize göre farkı 8 litrelik su arıtma tankına sahip olmasıdır. Bu 8 litrelik su arıtma tankı sularınız kesildiğinde bile içindeki sudan size su vermeye devam edecek ve sizi yalnız bırakmayacaktır, bu cihaz sadece şirketimiz tarafından değil birçok su arıtma şirketi tarafından da satılmaktadır. Bu su arıtma şirketlerinin bazıları ne kadar işlerinin arkasında dursa ve köklü olsa da, bazıları da verdiği taahhütleri hiçbir şekilde yerine getirmemekte, müşterilerimizin filtre takibini yapmamakta ve herhangi bir arıza durumunda müşterilerini yüz üstü bırakmaktadır. Şirketimiz herhangi bir arıza durumunda en geç iki iş gününde eğer müşterimizin garantisi devam ediyorsa ücretsiz şekilde parça değişimi yapılır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Endüstriyel Su Arıtma Cihazları


Direk Akışlı Reverse Osmosis Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Saf Su Cihazı

Direk Akışlı Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı özellikle saf su üretmek isteyen müşterilerimiz için lokantalarda, restoranlarda, özel üretim tesislerinde kullanılmaktadır. Bu cihazların sonuna mixbed reçine eklendiği takdirde cihaz ultra saf su cihazı olmakta ve kozmetik sektörü, cam üretim sanayii, akü suyu gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Bu cihazlar 5 adet filtreye sahip olmakla birlikte membran filtresi en az 300 GPD’liktir. 1 GPD= 3,78 litre, 300 GPD= 1134 litredir. Yani bu cihaz günde yaklaşık 1134 litre su üretmektedir. Aynı zamanda su tüketimi yüksek tesislerde içme suyu olarak da kullanılabilmekte ve filtreleri buna göre eklenip çıkarılabilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Tandem Su Yumuşatma Cihazı

Tandem Su Yumuşatma Cihazları yurtdışından ithal edilen reçine tüpü, otomatik dijital valfler ve yerli üretim olan tuz tanklarından oluşur. Tablet tuz ile insan müdahalesine gerek duymadan su yumuşatma cihazımızın bakımı dijital valfler tarafından yapılır. Bu dijital valfler saat ayarlıdır ve istediğiniz herhangi saat veya herhangi bir günde tüm sistemi bakıma alır. Tandem Su Yumuşatma Cihazı’nda iki adet tüp bulunur ve bir tüp bakımda iken diğer tüp kesintisiz kireçsiz su vermeye devam eder. Özellikle endüstriyel alanlardaki kireçsiz su kullanan elektronik aletler için bu cihaz tercih edilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Hangi İzmir İlçelerinde Hizmet Veriyoruz?

Buca

Karabağlar Su Arıtma Cihazı

Bornova Su Arıtma Cihazı

Konak Su Arıtma Cihazı

Karşıyaka Su Arıtma Cihazı

Bayraklı Su Arıtma Cihazı

Çiğli Su Arıtma Cihazı

Torbalı Su Arıtma Cihazı

Menemen Su Arıtma Cihazı

Gaziemir Su Arıtma Cihazı

Ödemiş Su Arıtma Cihazı

Kemalpaşa Su Arıtma Cihazı

Bergama Su Arıtma Cihazı

Menderes Su Arıtma Cihazı

Aliağa Su Arıtma Cihazı

 

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?