Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Kahramanmaraş Su Arıtma Cihazı

22 Temmuz 2018      847 Okuma

Naturel Su Arıtma Sistemleri yıllardır Türkiye’nin 81 ilinde ve Kahramanmaraş’ta su arıtma cihazlarının satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Kahramanmaraş Su Arıtma Cihazı arayan müşterilerimiz için portföyünde yaklaşık 18 adet su arıtma cihazı barındıran şirketimizin Kahramanmaraş’ta en çok satılan üç reverse osmosis su arıtma cihazını derlediği yazımıza vakit kaybetmeden geçelim.

Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

Kahramanmaraş Su Arıtma Cihazı

Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin yurtdışından ithal etmiş olduğu ilk Su Arıtma Cihazları arasında yer almaktadır. Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı 12 litrelik TankPAC.PAE su arıtma tankıyla birlikte satılmaktadır. PAE su arıtma sektöründe yıllardır bilinmiş ve tank üretimi yapan NSF onaylı bir şirkettir. Bunun yanında en kaliteli filtreleri de bünyesinde barındıran açık kasa su arıtma cihazımız 5 aşamadan 11 aşamaya kadar müşterilerimizin isteğine göre özel dizayn edilmektedir.

Açık Kasa Su Arıtma Cihazımız 2019 yılında Kahramanmaraş’ta bayiilere ve perakende müşterilerimize toplamda 466 adet satılmıştır.


Ravent Cool Ev Tipi Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Kahramanmaraş Su Arıtma Cihazı

Ravent Cool Ev Tipi Kapalı Kasa Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı özellikle Kahramanmaraş ilinde bayiilerimize ve perakende müşterilerimize en çok sattığımız ikinci cihazdır. Bu cihaz üstte bahsettiğimiz Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı’na göre birçok avantaj barındırmaktadır. Bunlardan biri, Ravent Cool Su Arıtma Cihazı’nın kullan-at filtreleri olmasıdır. Açık Kasa Su Arıtma Cihazımızda ise ilk üç filtremiz housing(bir şeffaf, iki mat) yatağın içindedir ve bu yataklar çatlayana kadar değişilmez, sadece içindeki filtreler değişir. Bir diğer avantajı ise şık tasarımı ve kapalı kasa olmasından mütevellit tüm filtreleri ve 12 litrelik su arıtma tankını içinde barındırmasıdır.

Ravent Cool Su Arıtma Cihazımız 2019 yılında Kahramanmaraş’ta bayiilere ve perakende müşterilerimize toplamda 750 adet satılmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Ev Tipi Su Arıtma Cihazı (Yakut)

Kahramanmaraş Su Arıtma Cihazı

Yakut Tezgah Altı Kahramanmaraş Su Arıtma Cihazı da Ravent Cool Su Arıtma Cihazı gibi kullan-at su arıtma filtrelerine sahiptir. Bu cihazın diğer kapalı kasa su arıtma cihazlarına göre en büyük farkı altıncı filtre olan mineral ve alkali filtreyi fabrikasyon çıkışlı olarak vermesidir. 7,5-8,5 ph su arıtma cihazı olan Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı evinde çocuk ve yaşlı olan siz değerli müşterilerimiz için gerekli minerali ve alkaliyi suya verir.

Yakut Su Arıtma Cihazımız 2019 yılında Kahramanmaraş’ta bayiilere ve perakende müşterilerimize toplamda 733 adet satılmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


 

Ters Ozmoz Arıtma Sistemi Nedir?

Makalemizde bahsettiğimiz Ravent Cool, Puretech Yakut ve Açık Kasa Su Arıtma Cihazlarının hepsi Dünya’nın en gelişmiş su arıtım sistemi olan Reverse Osmosis yani Ters Ozmoz arıtma sistemini kullanmaktadır. Ters Ozmoz Arıtma Sistemi Dünya’da şu ana kadar bilinen ve keşfedilen en kapsamlı arıtım prosesidir. Ters Ozmoz Arıtma Sistemi ABD’li bilim adamları tarafından geliştirilmiş en kapsamlı arıtma sistemidir. Membran filtrenin yarı geçirgen zarlarına gelen basınçlı su, bu filtrenin sadece mikroskopla görünen gözenekleri arasından geçer, kanserojen ve insan sağlığına zararlı maddeler ise bu gözeneklerden geçemez ve suyunuz arıtılmış olur. Ters Ozmoz arıtma sisteminin basit açıklaması ise budur.

Ev Tipi Ters Ozmoz Arıtma Sistemi hangi aşamalardan oluşur?

Ev Tipi Ters Ozmoz Arıtma Sistemlerindeki ilk aşama Spun yani Sediment Filtre‘dir. Bu filtre kapalı kasa cihazlarda kullan-at şeklinde, açık kasa su arıtma cihazlarında ise housing içindeki filtrenin değişmesinden oluşur. Ana maddesi kağıt olan bu su arıtma filtresi, kağıtların sıkıştırılmasından meydana gelir ve sudaki kum ve toprağı tutar.

Ev Tipi Ters Ozmoz Arıtma Sistemlerindeki ikinci aşama ise Granül Aktif Karbon filtredir. Granül Aktif Karbon filtre birçok alanda kullanılmakta olup başlıca kullanım alanları ise mide zehirlenmeleri, gaz ve hava arıtımıdır. Arıtma sistemlerindeki görevi ise sudaki kloru tutmasıdır.

Ev Tipi Ters Ozmoz Arıtma Sistemlerindeki üçüncü aşama ise Blok Karbon Filtredir. Blok karbon filtre suyun renk ve kokusunu düzenler.

Ev Tipi Ters Ozmoz Arıtma Sistemlerindeki dördüncü aşama ise Membran Filtre‘dir. Membran filtre su arıtma sistemlerinin olmazsa olmazıdır. Bu filtre sudaki bakterileri ve kanserojen maddeleri %99,9 arıtma kapasitesine sahiptir. İçeriğindeki yarı geçirgen zarları ve sadece mikroskopla gözüken gözenekleri sayesinde sudaki insana zararlı maddeleri tutar, sağlıklı suyu post karbon filtreye aktarır.

Ev Tipi Ters Ozmoz Arıtma Sistemlerindeki beşinci aşama ise Post Karbon Su Arıtma Filtresi‘dir. Post Karbon Su Arıtma Filtresi su arıtma prosesinin son aşamasında yer almaktadır ve suyu musluğunuzdan almadan önce bu filtreden geçer, su asıl tadını bu filtreden alır.

Hangi Kahramanmaraş İlçelerinde Hizmet Veriyoruz?

Dulkadiroğlu Su Arıtma Cihazı

Elbistan Su Arıtma Cihazı

Afşin Su Arıtma Cihazı

Türkoğlu Su Arıtma Cihazı

Pazarcık Su Arıtma Cihazı

Göksun Su Arıtma Cihazı

Andırın Su Arıtma Cihazı

 

 

 

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?