Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Konya Su Arıtma Cihazı

21 Temmuz 2018      738 Okuma

Konya Su Arıtma Cihazı ve diğer tüm illerde Su Arıtma Cihazı satış ve satış sonrası su arıtma hizmeti arayan müşterilerimiz için Naturel Su Arıtma Sistemleri kuruluşu olan 1999 yılından itibaren 21 yıldır bu hizmeti vermektedir. Ana ilkesi en uygun fiyatla, en kaliteli hizmet olan şirketimiz, arızalara en geç iki iş günü içinde müdahale etmektedir. Satış hizmetinden sonra ise filtre değişim takipleri ve diğer konular çalışanlarımız tarafından özenle takip edilmektedir. Bunun haricinde 7/24 whatsapp destek hattı ile arızalarınızı ve diğer taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Dilerseniz lafı daha fazla dolandırmadan Konya’da en çok satılan su arıtma cihazlarını inceleyelim:

VIP Ev Tipi Su Arıtma Cihazı

Konya Su Arıtma Cihazı

VIP Su Arıtma Cihazı, Naturel Su Arıtma Sistemleri tarafından ithal edilen filtrelerden ve su arıtma tankından oluşmuş bir cihazdır. Bu cihaz 2.2 galon yani 8 litrelik su arıtma tankına sahiptir. VIP Su Arıtma Cihazı, şirketimizin Genel Merkezi ve Atölyesinin de bulunduğu Ankara ilinde toplanmakta ve buradan Tüm Türkiye’deki bayiiliklerine dağıtılmaktadır. Bu cihaz Paslanmaz Çelik Luxury Faucet(Lüks Musluk) sahip olmakla birlikte içeriğindeki su arıtma tankı da paslanmaz çeliktir. Eğer bulunduğunuz şehirdeki bayiimizin elinde bu cihaz var ise aynı gün eğer yok ise ve siparişiniz bir gün öncesinde saat 16:00’a kadar verildiyse, ertesi gün montajı yapılmaktadır.


Safir Ev Tipi Su Arıtma Cihazı

Konya Su Arıtma Cihazı

 

Safir Tezgah Altı Ev Tipi Su Arıtma Cihazıdır. Safir Su Arıtma Cihazı da muadili olan Ravent Cool Su Arıtma Cihazı gibi NSF Onaylı 12 litrelik TankPAC.PaE paslanmaz çelik su arıtma tankına sahiptir. Bu cihaz da diğer cihazlar gibi ekstra filtre ekleme ve çıkarmalarına müsaittir. Evinde yaşlı ve beş yaş altı bireyler bulunan müşterilerimize özellikle nanobiyolojik yöntemlerle üretilmiş alkali ve mineral filtreleri eklediğimiz bu sistem Konya ve diğer birçok ilde 2017 itibariyla çok ciddi satış rakamlarına ulaşmıştır ve bizim için de referans kaynağı olmuştur. Müşterilerimiz sadece içme suyu için değil, çay suyu, el yıkama, meyve yıkama gibi işlemlerde de bu suyu gönül rahatlığıyla kullanabilir. Ayrıca evin tüm musluklarından kireçten ve klordan arındırılmış su isteyen müşterilerimize de daire girişi ön üçlü su arıtma cihazı filtresi önermekteyiz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Yakut Ev Tipi Su Arıtma Cihazı

Konya Su Arıtma Cihazı
Yakut Ev Tipi Su Arıtma Cihazı, Ravent Cool ve Safir Su Arıtma cihazı gibi 12 litrelik su arıtma tankına sahiptir. Bu cihaz da %99,9 su arıtım garantisi vermektedir ve sağlıklı suyu evinizde uygun maliyetlerle üretmenize olanak tanımaktadır. Yakut’ta ters ozmoz arıtma prensibini kullanmakla birlikte bu su arıtım sistemi 2000’li yıllarda astronotların uzayda su ihtiyacını karşılamak için üretilmiştir, ABD patentli bu su üretim prensibi Dünya’da bilinen en etkili su arıtma sistemidir. Zamanla korozyona uğramış boruların oluşturduğu pas, kir, kum, toz ve kanserojen maddeleri arıtan bu cihaz, aynı zamanda sizi damacana ve pet şişe suları taşıma derdinden de kurtaracaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Ters Ozmoz Arıtma Sistemi Nedir?

Ters ozmoz arıtma sistemi 2000li yılların başlarında ABD’de gemi mürettebatı ve astronotların su tüketimi ihtiyacını karşılamak için keşfedilmiş bir su arıtma prensibidir. Bu su arıtma yöntemi Dünya’ca bilinen en kaliteli su arıtma prensibi olup özellikle ABD’de savaş gemilerinde deniz suyu arıtımıyla kendini kanıtlamış ve büyük yankı uyandırmıştır. Daha sonrasında bu sistemler daha portatif şekilde üretilip evlerimize kadar girmiştir. Ters ozmoz su arıtma sisteminde membran filtre olmazsa olmazdır, bu filtrenin olmaması durumunda sisteme ters ozmoz diyemeyiz. Membran’a iletilen basınçlı su ile, membranın yarı geçirgen zarları ve bezi içinde tutulan kanserojen maddeler(arsenik, bakteriler vb.) sağlığınız için çok önemlidir. Tüm bu kanserojen maddeleri yarı geçirgen bezinde tuttuktan sonra arıtılmış suyu diğer filtrelere vermektedir. Bu filtreler de ters ozmoz arıtma sistemini desteklemektedir.

Birinci su arıtma aşamasında spun filtre bulunur ve bu filtre de nanobiyolojik yöntemlerle kağıt ve elyafın sıkıştırılmasıyla oluşur. Kaba tortu, pas ve kumu tutar.

İkinci su arıtma aşamasında bulunan filtre ise GAC Karbon yani Granül Aktif Karbon Filtredir. Granül Aktif Karbon Filtre birçok endüstriyel ve evsel alanda kullanılmaktadır. Siyah hamburgerler, siyah ekmekler, siyah diş macunları bu maddeden üretilmektedir. Su arıtım sistemindeki görevi ise suyu fazla klordan arındırmaktır.

Üçüncü su arıtma aşamasında ise blok karbon filtre bulunmaktadır. Bu filtre ise suyun renk ve kokusunu düzenler.

Dördüncü ve en önemli su arıtma filtresi olan Membran Filtre ise su arıtma sisteminin beyni olarak adlandırılmaktadır. Membran Filtre ters ozmoz sistemin olmazsa olmazı olmakla birlikte suyun içinde diğer filtrelerden geçen zararlı ve küçük mikroorganizmaları tutar. Kanserojen maddeleri %99,9 oranın arıtım garantisine sahiptir. Bu filtreden çıkan su post karbon filtreye geçer.

Beşinci su arıtma filtresi olan post karbon filtre ise suyun tadını düzenler. Bu filtre hindistan cevizi kabuğunun yakılmasından oluşan bir filtredir ve suya mükemmel bir tat verir. Kesinlikle kimyasal hiçbir ekleme yapılmamaktadır.

 

 

Hangi Konya İlçelerinde Hizmet Veriyoruz?

Selçuklu Su Arıtma Cihazı

Meram Su Arıtma Cihazı

Karatay Su Arıtma Cihazı

Ereğli Su Arıtma Cihazı

Akşehir Su Arıtma Cihazı

Beyşehir Su Arıtma Cihazı

Çumra Su Arıtma Cihazı

h
Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?