Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Mersin Su Arıtma Cihazı

22 Temmuz 2018      790 Okuma

Mersin Su Arıtma Cihazı konusunda uzman olan firmamız kuruluş tarihi(1999)’dan itibaren Türkiye’nin 81 ilinde ve Mersin’de su arıtma cihazlarının satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini üstlenmektedir. Mersin’de bayiilikleri bulunan şirketimiz müşterimizin isteği doğrultusunda eğer bayiimizin elinde cihaz var ise aynı gün, yok ise siparişe müteakip en geç iki gün içinde cihazın montajını ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekte ve cihaz ücretini asla ve asla montaj öncesinde almamaktadır.

VIP Tezgah Altı Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi

Mersin Su Arıtma Cihazı

VIP Su Arıtma Cihazı Naturel Su Arıtma Cihazları’nın ilk üretim cihazlarından biridir. VIP Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı 5 aşamalı nanobiyolojik teknoloji kullanılmış su arıtma filtrasyon sisteminden oluşmuştur. Bu filtreler genelde Taiwan’dan ithal edilmekle birlikte Naturel Su Arıtma Sistemleri tarafından özenle seçilerek ithal edilir ve genel merkezimizde tarafımızdan toplanır. Özellikle Mersin gibi kirecin fazla olduğu bölgelerde özel membranlar Filmtec, Vontron gibi tercih edilmektedir. Bu filtreler kirece daha dayanıklı filtreler olup, kullanım ömrü normal membran filtrelere göre daha uzundur. Bu ürün de tüm reverse osmosis sistemlerimizde kullandığımız gibi Stainless Steel(Paslanmaz Çelik 304) 2.2 galon 8 litre su arıtma tankına sahiptir.


Safir Tezgah Altı Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi

Mersin Su Arıtma Cihazı

Safir Reverse Osmosis Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı 2019’un en sevilen modellerinden biri olmuştur. Safir Su Arıtma Cihazı’da diğer kapalı kasa su arıtma sistemler gibi paslanmaz çelik su tankını ve içeriğindeki tüm filtreleri bilgisayar kasasına benzeyen kapalı bir kutunun içinde barındırmaktadır. Açık Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemleri‘ne göre açık ara yer tasarrufuna sahip olan bu sistemler tezgahınızın altında birçok eşyaya da yer açar. Safir Su Arıtma Cihazı NSF Onaylı Su Tankı olan 12 litre 3.2 galon PAE Su Arıtma Tankı‘na sahiptir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Yakut Tezgah Altı Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi

Mersin Su Arıtma Cihazı

Yakut Ev Tipi Mersin Su Arıtma Cihazı ters ozmoz su arıtma yöntemini kullanan bir su arıtma cihazıdır. Yakut Ev Tipi Su Arıtma Cihazı  diğer reverse osmosis su arıtma sistemleriyle aynı teknolojiyi kullanarak evinizde sağlıklı su kullanmanız için tasarlanmıştır. Gayet şık görünür ve tezgahınız altında açık kasa reverse osmosis su arıtma cihazına göre çok daha az yer kaplar ve 8 litrelik deposuyla sularınız kesildiğinde de sizi yarı yolda bırakmaz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Hangi Mersin İlçelerinde Hizmet Veriyoruz?

Tarsus Su Arıtma Cihazı

Toroslar Su Arıtma Cihazı

Yenişehir Su Arıtma Cihazı

Akdeniz Su Arıtma Cihazı

Mezitli Su Arıtma Cihazı

Erdemli Su Arıtma Cihazı

Silifke Su Arıtma Cihazı

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?