Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Su Arıtıcı Fiyatları

22 Temmuz 2019      484 Okuma

Su Arıtıcı cihazlar, suyun şebeke hattından geldiği ilk halinden tamamen farklı bir şekilde kullanılabilir olmasını sağlıyor. Cihazın kurulmadığı dönemde gelen çok yüksek oranda kireç ve klor barındıran suyun, cihaz kurulduktan sonra rahatlıkla içilebilir hale gelmesi mümkün oluyor. Maliyetler artırılmadığı gibi, evin tüm ihtiyaçlarında kullanılabilecek temiz, yumuşak suya erişmeniz mümkün oluyor. İstediğiniz her zaman için Naturel Su Arıtma şirketiyle iletişime geçebilir ve tüm ürünlerle ilgili fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Belirlenen fiyatların minimum tutarlarla değerlendirmeye sunuluyor olması, her zaman için arıtıcıyla tasarruf etmenizi destekliyor. Türkiye genelinde pek çok şehirde şebeke sularının çok yüksek oranda klorlu ve sert bir şekilde geliyor olması nedeniyle, arıtıcı kullanılması mecburi hale geliyor. Evde yemek yaparken veya su içmek için normal kullanımlarda dahi bu cihazlar sayesinde hiçbir şekilde damacanaya ihtiyacınız kalmayacaktır.

Su Arıtıcı Fiyatları

Arıtıcı satın alırken, ürün fiyatlarına web sitesinden ulaşabilirsiniz. Sadece evsel kullanımlara özel olarak belirlenen 8 farklı ürün bulunduğu için, siparişlerinizi verirken Türkiye’de taksitle veya nakit ödeme yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle su artıcı siparişlerinizi verirken ürünlerin teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz için, hangi ürünün hangi boyutlarda olduğu ve kurulumunun nasıl yapılabileceği hakkında bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Satış fiyatlarının ürünlere göre değişmesinden ötürü, sabit bir ücret belirlenmesi mümkün değildir. Ayrıca kapalı kasa ve açık kasa olan ürünlerde de birbirinden farklı olan ücretler talep ediliyor. Siparişlerinizi verirken, müşteri hizmetlerinden fiyat bilgisi alabiliyorsunuz.

Su Aritici Fiyatları

Su arıtma sistemleri için NS 1, NS 2, NS 3, NS 4, NS 5, NS 6, Kapalı kasa reverse osmosis ev tipi su arıtma cihazı, özellikle ürün yapıları hakkında detaylı bilgi paylaşılarak satışa sunuluyor. Türkiye’de müşteriler tarafından evlerde veya iş yerlerinde kullanılabilecek modeller hakkında fiyat alınabilmesi için Naturel Su Arıtma tarafından müşteri hizmetleri hattından bilgi verilebiliyor.

Gün içerisinde tüm ihtiyaçların hızlıca karşılanabileceği, suyun çok kısa sürede arıtılabileceği şekilde çeşitli cihazlarla ilgili talepte bulunulabilir. Ev tipinde açık kasa veya kapalı kasa olan ürünler için satın alma talebi oluşturabilir, ücretleri sadece ürünlerin kendi kullanım durumlarına bağlı olarak öğrenebilirsiniz. Arıtma ürünlerinde her bir modelin kendi farklı boyutu ve fiyatı bulunduğu gibi, günlük kaç metreküp kullanımlar için maksimum verimlilikte çalıştığını da görebilirsiniz.

Su Arıtıcı Filtre Fiyatları

Su arıtıcı satın almak isteyen kişiler tarafından filtreler ve cihazın geneli için satın alma işlemlerinin farklı fiyatlardan gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Arıtma cihazlarında yeni teknoloji modellerden faydalanıldığı için, binlerce müşteri tarafından benzer mantıkla filtreler kullanılıyor. Sadece suyun yumuşatılması ve içiminin kolay hale getirilmesi için değil, direkt olarak sudaki tüm klorun ve kirecin alınabilmesi için de özel olarak işlemler gerçekleştiriliyor.

Maliyetlerin ortalamanın çok altına indirilmesini sağlayan bir yapısı bulunduğu için, arıtıcı filtrelerden faydalanarak minimum ücretlerle satın alma talebinizi oluşturabilirsiniz. Su arıtmayla ilgili girişimlerde her bir çeşme için farklı cihazla yüzlerce TL ödeme yapılması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Evin veya iş yerinin tesisat girişinden itibaren, tesisatın geçtiği tüm çeşmelere etki edecek şekilde başlangıç noktasındaki en uygun yere kurulum yapılacaktır. Ürünün kendi kullanım özelliklerinden ötürü, filtre yapısını tüm çeşmelerde değerlendirmek mümkün oluyor.

Su Arıtıcı Membran Fiyatları

Su arıtma cihazları, satışla ilgili belirlenen güncel ücretlerinin Naturel Su Arıtma telefon numarası aracılığıyla iletişime geçildiğinde öğrenilmesi mümkün oluyor. Her bir cihaz için açıklanan fiyat farklı olduğu gibi, membran değerlerinin de müşteri hizmetlerinden öğrenilmesi sağlanıyor. Türkiye’de özellikle suyun arıtılmasıyla ilgili belirlenen ücretin direkt olarak cihaza göre değişiklik gösteriyor olması nedeniyle, evsel kullanımlarda veya endüstriyel kullanımlarda ürün değerleri de farklılık gösterebiliyor.

Siparişlerinizi tek bir ürün için verebileceğiniz gibi, farklı daireler veya iş yeri şubeleri için de verebilirsiniz. İndirimli fiyatlarla satın alabileceğiniz binlerce ürünlük stok bulunuyor olması, masraflarınızın yıllar boyunca yüzlerce TL azalmasını sağlayacaktır. En basit tasarıma sahip klor ve kireç temizleyici cihazı satın alabileceğiniz gibi, hattın en geniş kapsamlı modelini de sipariş edebilirsiniz. Ürünler arasındaki kullanım farkları yerine, günlük kullanılan metreküp üzerinden bir belirleme işleminin yapılması mümkün oluyor.

Siz de bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by