Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Su Arıtıcı

22 Temmuz 2019      125 Okuma

Su arıtma filtreleri, şebeke suyunun eve bağlantılı noktadan uygulanarak, tüm çeşmelerden son derece yumuşak ve klorsuz suyun akmasını sağlar. Sadece klor ve kireç oranının azaltılmasıyla ilgili bir yapısı bulunmadığı için, özellikle atık suyun arıtılması ve suyun temizlenmesi için özel olarak ilgi görüyor. Bu tarz bir arıtma ürününün kullanımı için ev sahibi olma zorunluluğunuz bulunmuyor. Şebekeye hiçbir şekilde zarar verilmiyor olması nedeniyle, istediğiniz zaman evinizde veya iş yerinizde su arıtıcı sipariş ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Su için şehre göre değişiklik gösteren ödemeleriniz için özellikle şebeke suyunun içilmediği noktalarda yüzlerce TL tasarruf etmiş olacaksınız. Maliyetlerin tamamen ortadan kaldırılıyor olmasının en önemli nedeni ise su arıtıcı kullanıldığında direkt olarak çay demlemek veya temiz su içmek için de çeşmeleri kullanmaya başlayabileceksiniz.

Su Arıtıcı

Şebeke suyunun arıtılarak ev genelinde kullanıma sunulabiliyor olması sayesinde özellikle aktif karbondan yararlanıldığında, zararlı maddelerin absorbe edilmesi mümkün oluyor. Zararlı maddelerin yanı sıra direkt olarak klorun ve kirecin de cihaz tarafından engellenmesiyle birlikte arıtıcı tarafından sorunsuz kullanımına olanak sağlanıyor. Ortalama 6 ay veya 1 yıllık zaman dilimlerinde, uzman ekip tarafından cihazın ve şebeke suyunun geldiği hattın temizlenmesiyle ilgili işlemler gerçekleştirilecektir. Bu sayede hem yıllar boyunca kullanmaya devam edebileceğiniz hem de ilk günkü haliyle kullanılabilecek bir ürün yapısı ortaya çıkıyor.

Su Arıtıcı Fiyatları

Filtre kullanımında uzun süreli su temizleme işlemleri gerçekleştirilmediği için, özellikle iki saniyeden kısa süre içerisinde suyun temizlenmesi mümkün oluyor. Hattın ev veya endüstriyel kullanımda iş yeri için ilk dağıldığı noktadan itibaren kurulan bir sistem olması, su arıtıcısının tüm çeşmeler için aynı verimlilikte çalışmasına olanak sağlıyor. Klorsuz su elde edilmesini sağladığı gibi, suyun kireçsiz bir yapıya sahip olması da gün içerisinde binlerce metreküplük kullanımlarda dahi aynı verimliliğin elde edilmesi sağlanıyor.

Su Aritici

Su arıtma işlemlerinin düşük ücretlerle gerçekleştirilmesi, minimum ücretle maksimum performans elde edilebilmesi için özel olarak hizmet veriliyor. Su arıtma firması Naturel Su Arıtma ile istediğiniz her zaman için iletişime geçebilir, tüm ev veya işletme modellerine yönelik siparişlerinizi verebilirsiniz. Suyun arıtılmasını sağlamak için tüm tesisatın yenilenmesini gerektiren bir durum söz konusu değildir.

Sadece tesisatın belirli bir noktasına kurulacak olan cihaz, gelen şebeke suyunun temiz şekilde size ulaştırılabilmesini sağlayan yapıdadır. Su arıtıcı üretim sürecinde quartz kullanımı da tam bu noktada, eski tesisata sahip evlerin dahi rahatlıkla bu sistemden yararlanmasını sağlıyor.

Su Arıtıcı Markaları

Su arıtma markaları arasında binlerce kişiye ulaşmayı başardığı için dikkat çeken Naturel Su Arıtma, tüm müşterilerine hızlı hizmet alabilecekleri bir çalışma politikasına sahiptir. Adresinizi belirtmeniz ve ürünü belirlemek için gerekli sorulara cevap vermeniz halinde, en kısa süre içerisinde uzman ekip tarafından adresinize gelinecek ve kurulum yapılacaktır.

Su Arıtıcı Filtresi

Suyun temiz bir şekilde temin edilebilmesi, bu süreçte otomatik bir kullanımın ortaya çıkması için özel cihazlar üretilmiştir. Naturel Su Arıtma şirketini arayarak, eviniz veya iş yeriniz için en uygun olan cihaz modeliyle ilgili bilgi alabilirsiniz. Maliyetlerinizi çok yüksek oranda düşürecek şekilde özel olarak hizmet verildiği için, aylar boyunca hiçbir tıkanıklık oluşmaksızın filtre kendi görevini yerine getirecektir. Aktif karbon teknolojisi, reçine ve quartz kullanılan bir ürün yapısı bulunduğu için, özellikle şebeke suyundaki tüm atık maddelerin engellenmesi sağlanıyor.

Su Aritici Fiyatları

Maliyetlerin minimuma indirilmesini sağlayan cihazlar için yapacağınız başvurularda, satın alacağınız ürüne göre değişiklik gösteren fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Ürünlerin modelleri, kullanım özellikleri, evsel veya endüstriyel olma durumlarına bağlı olarak farklı yapılarından yararlanılması mümkün oluyor. Ülke genelinde sorunsuz bir şekilde kullanım fırsatı sunulduğu gibi, ekstra ücretler ödenmesine de gerek kalmayan bir yapısı bulunuyor.

Evinizde bağlanacak olan su artıcı, kullanılan şebeke suyunun ücretini azaltan bir ürün değildir. Cihaz sadece evinize gelen şebeke suyunu, kullanmadan önce direkt olarak aktif karbon ve filtreleme işleminden geçirerek temiz halde sunuyor. Günlük su kullanım miktarınız hesaplanarak sizin için en uygun olan model seçileceği için, doğrudan ödemeleri minimuma indirebiliyorsunuz. İlk ödemede ücretler günlük kullanım için yüksek gibi tanımlanıyor olsa dahi özellikle su arıtıcının uzun vadeli kullanımında yüzlerce TL tasarruf etme olanağına sahip oluyorsunuz.

Siz de buraya tıklayarak cihazlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by