Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Su Arıtma Cihazı Filtreleri

10 Temmuz 2019      298 Okuma

Su arıtma cihazı filtreleri marka, model ve birçok değişkene göre değişkenlik göstermektedir. Naturel Su Arıtma Sistemleri sağlığınız için en uygun su arıtma sistemleri filtrelerini sizin için bulmakta ve cihazlarında bu filtreleri kullanmaktadır. Naturel Su Arıtma Sistemleri 20 yıllık tecrübesiyle satış sonrası teknik servis aşaması olan filtre değişim proseslerini de üstlenmektedir. Reverse Osmosis Sistemler’de 5 aşamalı filtrasyon fabrikasyon çıkışlıdır. Bu filtrelerin yanına değerli müşterilerimizin isteği üzerine sizlere ekstra mineral ve alkali filtre eklenebilir. NS-02 tüplü modelimizde ise filtrasyon bulunmamakta iki tüp içinde sadece reçine ve karbon madenleri bulunup suyun arıtma işini bu şekilde halletmektedir. Bu madenler reverse osmosis sistemindeki filtreler kadar detaylı bir arıtma yapmamaktadır.

5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı Filtreleri

Makalemizin başında da belirttiğimiz gibi Reverse Osmosis Sistemler fabrika çıkışlı olarak 5 filtrasyon aşamasına sahiptir, bu 5 filtrasyon aşaması sudaki mikrop, bakteri ve zararlı mikroorganizmaları %99,9 oranına kadar arıtır ve siz değerli müşterilerimizi sağlıklı su ile buluşturur. Bu 5 filtreli su arıtma cihazı filtreleri şu komponentlerden oluşmaktadır:

  • Blok Karbon
  • GAC Karbon
  • Sediment
  • Membran
  • Post Karbon

Bu filtreler reverse osmosis sistemin fabrikasyon çıkışlı filtreleridir. İsteyen müşterilerimize aynı zamanda su arıtma cihazı yedek filtrelerini 6 aylık ve 1 yıllık değişim için ücreti mukabilinde verip, yaygın teknik servis ağımızla filtre değişim işlemlerini üstlenmekteyiz. Aynı zamanda isteyen müşterilerimize mineral filtre ve alkali filtre eklemesi de yapmaktayız.

LG Su Arıtma Cihazı Palavrası

Müşterilerine karşı dürüstlüğü ilke edinmiş firmamız görüştüğü müşterilerine bu palavra konusunda detaylı bilgi vermektedir. Peki bu palavra nedir?

Son zamanlarda çoğu sitede Lg su arıtma cihazı, dünyanın en iyi su arıtma cihazı gibi yazıları görmekteyiz lakin LG fabrika çıkışlı hiçbir su arıtma cihazı bulunmamaktadır. Sadece LG Chem(Chemical), LG Kimya tarafından üretilen en önemli su arıtma cihazı filtresi olan Lg Chem su arıtma cihazı filtreleri üretilmektedir. Lütfen sizi LG cihaz palavrasıyla kandıran su arıtma şirketlerine itibar etmeyiniz.

 

Su Arıtma Cihazı Filtreleri Fiyatları

Su arıtma cihazı filtrelerinin fiyatları marka, model ve birçok değişkene bağlı olarak değişmektedir. Reverse Osmosis Cihazı Filtreleri 10.07.2019 tarihi günlük kuruna göre 150-250 lira arası değişikliğe uğramaktadır. Bu filtreler tezgah altı su arıtma cihazı filtreleridir ve tezgahınız altındaki reverse osmosis cihazlarında bulunur.

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?