Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Naturel Su Arıtma Filtreleri

05 Ağustos 2013      1881 Okuma

SADECE VE SADECE 180₺ 

 

Naturel Su Arıtma Filtreleri

Membran Su Arıtma Filtresi

Milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde gözeneklere sahip olan membran, su arıtma filtreleri arasında en önemlisi olan,  yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyun sertliğini düzenler ve suyu molekül düzeyinde filtre ederek, suyunuzda bulunabilecek kurşun, baryum, krom, civa, sodyum, kadminyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum gibi kirletici maddeleri arıtır.

Sediment Su Arıtma Filtresi

Sediment filtreler, R.O (Reverse Osmosis) cihazlarda sudaki çamur, pas ve kum gibi partiküllerin sisteme girişini engellemek için kullanılan filtrelerdir. Sediment filtreler cihazın girişine takılan sıkıştırılmış kağıttan üretilen ilk aşama filtredir.

 

 

Blok Karbon Su Arıtma Filtresi

 

 

Blok karbon su arıtma filtresi, su arıtma filtreleri arasında 3. aşamada bulunmaktadır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Klor ve diğer kimyasalları arıtarak membran filtrenin korunmasını sağlar.

Post Karbon Su Arıtma Filtresi

Su arıtma filtrelerinin dördüncü sırasında post karbon filtre yer alır . Bu filtreye tatlandırıcıda denilmektedir. Çeşme sularının bazen kokusu ve tadı kötü olur. Bu genelde uzun süreli su kesikliğinden kaynaklanmaktadır. Bunun için post karbon filtre çok önemli bir işlev görür. Su arıtma cihazının yararları arasında yer alan post karbon filtrenin görevi suya tat vermektir. Hindistan cevizinin kabuğu toz haline getirilir. Daha sonra suya tat vermek için bu toz haline gelen Hindistan cevizleri kullanılır. Bu tamamen doğal Hindistan cevizi kabuğundan oluşmaktadır. Hem doğal olmasının yanında hem de yararlıdır. Suya tat vermek için kullanılan bu yöntem bizim su arıtma cihazlarını daha çok tercih etmemize sebep olmuştur.

5 Micron Sediment Su Arıtma Filtresi

 

5 Micron Sediment filtreler, R.O (Reverse Osmosis) cihazlarda sudaki çamur, pas ve kum gibi partiküllerin sisteme girişini engellemek için kullanılan filtrelerdir. Sediment filtreler cihazın girişine takılan sıkıştırılmış kağıttan üretilen ilk aşama filtredir.

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?