Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Su Arıtma Filtresi Seti

06 Ağustos 2019      303 Okuma

Su Arıtma Cihazı Filtresi Nasıl Temizlenir?

Naturel Su Arıtma Sistemleri yıllardır süren sektör tecrübesi ile müşterilerine iyi hizmet vermek için kendini gün be gün geliştirmekte ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda mallarının tedariklerini, imalatını ve ithalatını üstlenmektedir. Su arıtma filtreleri birçok cihaza göre değişiklik göstermekte olup bazı markalar kendi filtrelerini ürettiklerini iddaa etseler de geneli yurtdışından gelmekte ve sadece giriş, çıkışlarına kendi üretimleri olan klipsler bağlanmakta ve bu şekilde global kullanılan filtreleri bu cihazlar kabul etmemektedir lakin bu cihazların giriş ve çıkışları değiştirilerek global filtrelere uyumlu hale getirilir. Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin kullandığı tüm filtreler NSF onaylıdır ve Naturel Su Arıtma Sistemleri imal ve ithal ettiği filtreleri kullanırken bu sertifikaları özen gösterip kendi fabrikasında da bunların denetimini yapmaktadır. Su Arıtma Filtresi Seti fiyatları kullanılan filtrelerin markaları, cihazlara uyumluluğu  ve benzeri durumlara göre değişiklik göstermektedir. Su Arıtma Cihazı Filtre fiyatları bu tarz değişkenlere bağlı olup her ihtimale karşı müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesini önermekteyiz. İsterseniz daha fazla vakit kaybetmeden filtrelerin incelemesine geçebiliriz:

  • Membran Su Arıtma Cihazı Filtresi:

Su Arıtma Filtresi Seti

Su Arıtma Filtresi Seti

Membran su arıtma filtresi reverse osmosis sistemlerin en vazgeçilmez ve en önemli filtrelerinden biridir, bu filtre çok küçük gözeneklerden oluşan bir beze benzer ve bu filtre sayesinde cihaz %99.9 oranında bakteriyi geçirmeme garantisine sahiptir. Membran teknolojisi birçok sektörde kullanılmaktadır ve en son teknolojilerden bir tanesidir. Ters ozmoz sistemler Dünya üzerinde kabul edilmiş en detaylı arıtmayı yapan sistemlerdir. Membran filtre birçok marka ve modele sahip olup bu markaların bazıları LG, Vontron, Filmtec, HFT ve EV ‘dir. Membran filtrelerin fiyatları markaya ve geçirgenliğe göre değişiklik göstermektedir. Bu filtrelerin de fiyatları da cihaz markalarına ve filtre isteklerinize göre değişmektedir. Biz müşterilerimize en önemli filtrenin membran filtre olduğunu tekrar hatırlatır bu filtreyi biraz da paraya kıyarak iyi markalardan almasını tavsiye ederiz. Su arıtma filtrelerini toptan satış ve alış yapan bayiilerimiz en çok Vontron membran filtreyi tercih etmektedir.

  • Post Karbon Su Arıtma Filtresi

Post Karbon filtre su arıtma filtre aşamaları sırasında membrandan sonra gelir, bu filtre suya tatlandırıcı etkisi yaratır genellikle post karbon filtreler hindistan cevizinin kabuğundan üretilmekte olup suya mükemmel bir tat verir. Biz genelde şirketimizde kullandığımız Greenaqua ve Aquatürk’ün PostKarbon filtrelerini tercih etmekte ve müşterilerimize de bu Post Karbon Su Arıtma Filtresi’ni önermekteyiz.

  • Blok Karbon Su Arıtma Cihazı Filtresi

  • Blok karbon da diğer su arıtma filtreleri gibi su arıtma prosesinde büyük bir önem taşır, tabii ki membran filtrenin yanında yine arıtma prosesinde küçük bir yere sahip olsa da su arıtma sistemi sağlığınızı da doğrudan etkileyeceği için tüm filtrelere tek tek dikkat edilmelidir. Bu filtre suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Klor ve diğer kimyasalları arıtarak membran filtrenin korunmasını sağlar. Su Arıtma Karbon Filtre Fiyatları da marka ve kaliteye göre değişkenlik göstermektedir.
  • Sediment Su Arıtma Filtresi

Sediment Su Arıtma Filtresi de kapalı kasalarda kullanılan Inline filtrelerden biridir bu arada su arıtma filtre setleri ve su arıtma filtresi seti kapalı ve açık kasa olarak ikiye ayrılır. Kapalı kasa filtreler Inline filtreler olarak alınır ve kapalı bir kasanın içinde bulunur. Su arıtma filtresi seti içinde olan bu filtre R.O (Reverse Osmosis) cihazlarda sudaki çamur, pas ve kum gibi partiküllerin sisteme girişini engellemek için kullanılan filtrelerdir. Sediment filtreler cihazın girişine takılan sıkıştırılmış kağıttan üretilen ilk aşama filtredir.

 

Siz de su arıtma filtrelerine en uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?