Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

 • en
 • de
 • tr

Su Arıtma Sistemleri

18 Temmuz 2019      164 Okuma

Naturel Su Arıtma Sistemleri 20 yıllık tecrübesi ve 81 ile uzanan yaygın, tecrübeli ve aktif teknik servis ağıyla, müşterilerine hızlı ve kreatif çözümler sunmaktadır. Naturel Su Arıtma misyon olarak müşterilerine doğru sistemi, en uygun fiyatlarla ulaştırmayı ilke edinmiş ve müşterilerine karşı dürüstlük çizgisini hiçbir zaman bozmamaya büyük önem göstermiştir. Naturel Su Arıtma Sistemleri, müşterilerine sadece ev tipi ve sanayi tipi arıtma sistemlerinde değil atık su arıtma sistemlerinde de çeşitli çözümler sunmaktadır. En iyi su arıtma sistemleri olan Naturel Su Arıtma birçok ev tipi ve endüstriyel su arıtma sistemleri ile sektörde liderliğe oynamaktadır.

En İyi Su Arıtma Sistemleri

Safir Su Arıtma Cihazları

Safir Su Arıtma Cihazları eviniz için en iyi su arıtma cihazlarından biridir. Safir Su Arıtma Cihazları size, ailenize ve evinize en şık, en sade ve en kompakt tasarımıyla değer katar. 12 litrelik deposuyla müşterilerimizin gönlünü suları kesildiğinde de fetheden Safir Su Arıtma Cihazı Lüks musluğu ve en iyi su arıtma cihazı filtreleri seçenekleriyle de müşterilerimizin gönlündeki tahta oturmuştur. Safir Su Arıtma Cihazı’nın genel özelliklerini öğrendiğimize göre cihazımızın teknik özelliklerine geçebiliriz.

 • Teknik Özellikler:
 • 12” Inline 5 Mikron Spun (Sediment) Filtre
 • 12” Inline GAC Carbon Kartuş Filtre
 • 12” Inline Block Karbon Filtre
 • 10” Inline Coconut Post Karbon Filtre
 • 75 GPD LG Membran
 • 2,2 Galon Metal Basınç Denge Tankı
 • Lüks Musluk
 • 3/8” Metal Küresel Vana

Su Arıtma Sistemleri Fiyatları

Ravent Cool Su Arıtma Sistemi Fiyatı

Ravent Cool Su Arıtma Cihazı 2019’da satış rekorları kırmış bir sistem olup müşterilerine sağlıklı suyu uygun fiyatla buluşturmaktadır. Su Arıtma Sistemleri Fiyatları konusunda müşterilerine en uygun fiyatı, en iyi hizmetle buluşturmak isteyen Naturel Su Arıtma Firmamız,       Ravent Cool modelini siz değerli müşterilere şiddetle tavsiye etmekte ve ücretsiz teknik servis ağıyla ürünlerinin montajını gerçekleştirmektedir. Aynız zamanda tüm ürünlerine de 2 yıllık teknik servis garanti belgesi veren Naturel, müşteriler için en doğru tercihlerden biridir. Ravent Cool Su Arıtma Cihazı uluslararası birçok kurumdan yeterlilik belgelerine sahiptir ve uluslararası bir yarışmada da tasarım olarak birinciliğe layık görülmüştür. Ravent Cool’un birçok özelliğini öğrendiğimize göre teknik özelliklerine geçebiliriz.

Ravent Cool Su Arıtma Cihazı Pompasız Fiyatı:1200₺

Ravent Cool Su Arıtma Cihazı Pompalı Fiyat:1300₺

 

Ravent Cool Su Arıtma Cihazı Teknik Özellikleri:

Ravent Cool 12” Inline 5 Mikron Spun (Sediment) Jammy Filtre

Ravent Cool 12” Inline GAC Karbon Jammy Filtre (UDF)

Ravent Cool 12” Inline Blok Karbon Jammy Filtre (CTO)

İsteğe göre LG, Vontron, Filmtec, EV membran seçenekleri

10” Inline Coconut Post Karbon Filtre

3.2 Galon(12 litre) Metal Basınç Denge Tankı

Lüks Small Musluk

Shut-Off Valf’e sahip.

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri

Endüstriyel Su Arıtma konusunda da birçok referansı bulan Naturel Su Arıtma Cihazları müşterilerinin iş yerlerine, çiftliklerine, binalarına ve merkezi su arıtma sistemlerine özel cihazların imalatını ve ithalatını üstlenmiştir. Bine yakın endüstriyel su arıtma sistemi referansı bulunan Naturel Su Arıtma Cihazları ev tipi su arıtma cihazlarında da olduğu gibi, endüstriyel su arıtma cihazlarında da en uygun fiyatlarla, en iyi hizmeti müşteriyle buluşturmayı ilke edinmiştir.
Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri genelde binaların kazan dairelerinde, villalarda, merkezi su arıtma sistemleri olarak kullanılmaktadır. Naturel Su Arıtma endüstriyel cihazlardan sorumlu özel ekibiyle endüstriyel su arıtma ihtiyacı olan şirketler için yerinde ücretsiz keşif yapmakta ve ihtiyacı olan şirketleri en uygun fiyatlarla en iyi endüstriyel su arıtma sistemlerine kavuşturmaktadır.

Endüstriyel sistemlerde çeşitli cihazlar bulunmaktadır ve bu cihazlar müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Endüstriyel sorumlularımız yerinde ücretsiz keşif imkanı ile bu tarz problemlerinize kreatif çözümler sunarak sizi en sağlıklı ve organik su ile buluşturuyor.

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by