Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları

22 Temmuz 2019      130 Okuma

Naturel Su Arıtma Sistemleri Tezgah Altı Su Arıtma Cihazlarının imalatı ve ithalatı konusunda sektördeki 20 yıllık tecrübesiyle müşterilerine en değerli hizmeti en uygun fiyatlarla vermeyi ilke edinmiş bir şirkettir. Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları konusunda müşterilerine en uygun fiyatı vermeyi ilke edinen Naturel Su Arıtma Sistemleri birçok filtre markası ve birçok değişik filtre seçeneğiyle müşterilerine 81 ilde, 2 yıl garantili teknik servis hizmetiyle en hızlı çözümü en kısa zamanda siz değerli müşterileriyle buluşturmaktadır. Fabrika üretiminde 5 adet filtre bulunan Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazları müşterilerin isteklerine göre ekstra filtreler eklenerek aşamaları arttırılabilir. Ekstra eklenen filtreler genelde alkali ve mineral filtreler olmaktadır. İsterseniz su arıtma aşamalarının en önemli komponentleri olan su arıtma cihazı filtrelerinin ne işe yaradıklarına bakalım.

Birinci Su Arıtma Cihazı Filtresi: Sediment Su Arıtma Filtresi

Birinci aşama olan Sediment Su Arıtma filtresi 5 mikronluk gözeneklere sahip bir su arıtma filtresidir, bu filtre suyu berrak bir hale getirir ve birçok zararlı mikroorganizmadan arındırır. Kapalı Kasada bu filtreler inline filtreler olarak geçmektedir.

İkinci Su Arıtma Cihazı Filtresi: GAC Karbon Su Arıtma Filtresi

GAC Karbon Filtre 10″ büyüklüğünde bir filtredir ve açık kasalarda kullanılmaktadır. Bu filtre sudaki zararlı mikroorganizmalar klor, tortu, pas ve mikropları öldürür, su arıtmanın ikinci prosesini de başarıyla tamamlar.

Üçüncü Su Arıtma Cihazı Filtresi: Blok Karbon Su Arıtma Filtresi

Blok Karbon Filtre daha küçük mikronla GAC Karbon filtreden geçen zararlı mikroorganizmaları 1 mikronluk gözenekleriyle asla geçirmez ve işi su arıtma aşamalarının 4. aşaması olan membran filtreye bırakır.

Dördüncü Su Arıtma Cihazı Filtresi: Membran Su Arıtma Filtresi

Membran Su Arıtma Filtresi su arıtma prosesinin en önemli filtresidir. Şirketimiz bu filtrenin ithalatında en önemli belgeleri tedarikçiden istemekte ve Türkiye içinde de bu filtrelerin testlerini başarıyla yürütmekte ve siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Membran Filtreler Hindistan cevizinin kabuğundan üretilen bir bezdir fakat çok ince olması sebebiyle asla zararlı bakteri, mikrop, mikroorganizmaları geçirmemektedir. Bu filtreleri seçerken özellikle tercih edilmesi gereken markalar LG, Vontron, EV ve Filmtec olmalıdır.

Beşinci Su Arıtma Cihazı Filtresi: Post Karbon Su Arıtma Filtresi

Post Karbon su arıtma filtresi, su arıtma aşamalarının sonuncusudur, membrandan geçen mikroptan ve bakteriden arındırılmış su post karbon filtreye gelir ve bu filtre suyunuzu tatlandırır ve sağlıklı suyunuzu mükemmel bir tad ile içmiş olursunuz. Naturel Su Arıtma Sistemleri kullandığı tüm filtrelerde yeterlilik belgelerine sahiptir ve imal ve ithal ettiği tüm filtreler organiktir. Siz de Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları konusunda en uygun fiyat garantisini istiyorsanız buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011