Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. ©

  • en
  • de
  • tr

Yozgat Su Arıtma Cihazı

08 Ocak 2015      440 Okuma

Yozgat Su Arıtma Cihazı arayan siz değerli müşterilerimiz için Yozgat’ın birçok ilçesinde ve Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren bir şirket olarak en uygun maliyetle, en kaliteli su arıtma cihazını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. En son çıkan ve en şık dizaynlara sahip reverse osmosis su arıtma cihazlarıyla sağlıklı suyu musluğunuzdan uygun fiyatlara almanızı sağlıyoruz. Dilerseniz lafı çok dolandırmadan en kaliteli su arıtma cihazlarını siz değerli müşterilerimize tanıtmaya başlayalım.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazları:

Kapalı Kasa Reverse Ozmos Sistem (VIP)

Yozgat Su Arıtma Cihazı

Kapalı Kasa Reverse Ozmos Sistem Su Arıtma Cihazları (VIP)

Şirketimizin en kaliteli ve güzide ürünlerinden olan VIP Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi tezgahınızın altına kurulur. Tezgahın altına kurulan bu sistem için aynı zamanda tezgahınıza da ekstra bir musluk takılır. Tezgahını deldirmek istemeyen müşterilerimiz olduğu taktirde ise arıtma, sıcak su ve soğuk suyu aynı musluktan alabileceğiniz üç yollu musluk önerilmektedir. 2.2 galon(8) litrelik depoya sahip bu cihaz en kaliteli filtrasyon sistemine sahip olup yaklaşık 6,5-7 litre suyu musluğunuzdan almanızı sağlar.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı (Safir)

Yozgat Su Arıtma Cihazı

Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazları

 

Safir Su Arıtma Cihazı Naturel Su Arıtma Sistemleri’nin en kaliteli cihazları arasında yer almaktadır. 12 litre yani 3.2 galon Stainless Steel(Paslanmaz Çelik) su arıtma sistemine sahip bu sistem şebeke sularında bakım çalışmaları yapıldığı zaman bile musluğunuzdan 10 litre su almanızı sağlar. Aynı zamanda bu paslanmaz çelik tank NSF onaylı PAE tanktır. Fabrika çıkışlı 5 aşamalı su arıtma filtresine sahip olan bu cihaz müşterilerimiz dilerse 6 aşamaya çevrilip ekstra alkali ve mineral filtre eklenmesi yapılıyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


Ev Tipi Su Arıtma Cihazı (Yakut)

Yozgat Su Arıtma Cihazı

Yakut Ev Tipi Su Arıtma Cihazları

 

Yakut Ev Tipi Yozgat Su Arıtma Cihazı ters ozmoz su arıtma yöntemini kullanan bir su arıtma cihazıdır. Yakut Ev Tipi Su Arıtma Cihazı  diğer reverse osmosis su arıtma sistemleriyle aynı teknolojiyi kullanarak evinizde sağlıklı su kullanmanız için tasarlanmıştır. Tezgahınızın altında şık görüntüsü ve portatif yapısıyla çok yer kaplamaz ve tabak, çanağınızı cihazınızın üstüne koymanıza imkan tanır. Bu cihaz da Safir Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı gibi 12 litrelik tanka sahiptir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kısaca Ters Ozmoz nedir?

Ters ozmoz sistemlerinin olmazsa olmazı su arıtma aşamalarının dördüncü filtresi olan membran filtrelerdir. Membran filtreler içeriğinde yarı geçirgen zarlara sahiptir, bu zarlar bakterileri %99,9 arıtma garantisi verirler. Membran filtreye ters ozmotik basınçla verilen su, bu yarı geçirgen bez gözeneklerden geçerek içeriğindeki kanserojen ve mikrop içeren maddeleri yarı geçirgen bezlere bırakır ve sağlıklı su post karbona aktarılır.

Ters ozmoz arıtma sistemindeki aşamalar:

su arıtma filtre

 

Su Arıtma Birinci Aşama : Spun ( Sediment ) Filtre

Ters ozmoz arıtma sisteminde Suyla temasa geçen ilk filtre 5 mikron gözenek özelliğine sahip olan ve pas, çamur ve asbest gibi tortuları arındırarak suyu berrak bir hale getirir.

su arıtma filtre

Su Arıtma İkinci Aşama : Granule Active Carbon Su Arıtma Filtresi

Su arıtma prosesinin ikinci aşamasında olan Granuel Active Carbon su arıtma filtresi doğal aktif karbon madeninden yapılmaktadır. Bu filtre kozmetik, diş macunu, siyah hamburgerlerin yapımında ve birçok alanda kullanılmaktadır. Granül Aktif Karbon filtre suyun klordan arıtılmasına yarar.

su arıtma filtre

 

Su Arıtma Üçüncü Aşama : Blok Karbon Su Arıtma Filtresi

Su arıtma prosesinin üçüncü aşamasında yer alan Blok Karbon Su Arıtma Filtresi suyun renk, tat ve kokusunu düzenleyerek suyu su arıtma komponentlerinin en önemli filtresi olan membran filtreye aktarır.

su arıtma filtreleri

 

Su Arıtma Dördüncü Aşama : Membran Su Arıtma Filtresi

Ters ozmoz nedir başlığı altında kısaca değindiğimiz gibi membran su arıtma filtresi su arıtma komponentlerinin en önemlisidir. Bu filtre yarı geçirgen zarlı bezlere sahiptir ve ters ozmotik basınçla bu filtreye gelen suyu arıtarak sağlıklı suyu, suya asıl tadını vermesi için post karbon filtreye aktarır. %99,9 arıtım garantilidir.

su arıtma filtreleri

Son Su Arıtma AşamasıTatlandırıcı Filtre

Membran su arıtma filtresinden geçmiş kaliteli ve sağlıklı su tamamen doğal maddelerden yapılmış hindistan cevizi kabuğunun yakılması sonucunda oluşan bir filtredir. Bu filtre suya en güzel tadını verir ve içimini yumuşaklaştırır.

 

Hangi Yozgat İlçelerinde Hizmet Veriyoruz?

Merkez Su Arıtma Cihazı

Sorgun Su Arıtma Cihazı

Akdağmadeni Su Arıtma Cihazı

Yerköy Su Arıtma Cihazı

Boğazlıyan Su Arıtma Cihazı

Sarıkaya Su Arıtma Cihazı

Çekerek Su Arıtma Cihazı

Şefaatli Su Arıtma Cihazı

Çayıralan Su Arıtma Cihazı

Naturel Su Arıtma Cihazları İnş. Ve San. Tic. Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Open chat
1
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?